10th Annual Kumu'ohu 15K Challenge
Saturday, 20 April 2013

List of Registered Entrants

Following is a list of registered entrants for the 10th Annual Kumu'ohu 15K Challenge. It may take up to 24 hours for your entry to appear here after submitting an online registration.

Last Name First Name City State Category Class
Potter Mitchell Arlington VA Men Surfski
Lee Chris Vienna VA Men SUP
Summers Kathy Washington DC Women SUP
Summers Tim Washington DC Men SUP
Bandy Mark Annapolis MD Men SUP
Bain Mary Catherine Washington DC Women SUP
McNamee Kathleen Arlington VA Women Surfski
Ayscue Quincy Arlington VA Men OC1
Rhodes Blaise Silver Spring MD Men OC1
Fumich Frank Arlington VA Men SUP
Black Mike Alexandria VA Mixed OC2
Black Gee Alexandria VA Mixed OC2
Drachenko Andrey Dunn Loring VA Men OC1
Chin Edward Washington DC Men OC2
Niedzwiecki Sandra Falls Church VA Women SUP
Andrade Dale Alexandria VA Men OC1
Haberlein Charles Falls Church VA Men SUP
Shalett Scott Chevy Chase MD Men SUP
Bankson Nathan Fort Belvoir VA Men SUP
Hoffman Dick Charlottesville VA Mixed OC2
Dannenberg Audrey Charlottesville VA Mixed OC2
Merritt Roxie Cabin John MD Women OC1
Macindoe Neil Annapolis MD Men SUP
Boteler Pam Alexandria VA Women OC1
Samuel Nikki Annapolis MD Women SUP
Moore Jonathan Alexandria VA Men SUP
Wehebrink Johannes Washington DC Men SUP
Pennisi Elizabeth Arlington VA Mixed OC2
Butcher Matt Arlington VA Mixed OC2
Brosius Caroline Washington DC Women OC2
Rhodes Kelly Silver Spring MD Women OC2
Firkin Jeff Allentown NJ Men OC1
Barton Bryan Baltimore MD Men SUP
Tikkala Patricia Mason Neck VA Women SUP
Havens Dan Vienna VA Men OC1
Ponticorvo John Ridgefield NJ Men OC1
Obaldo Ariel Germantown MD Men OC2
Colasito John Germantown MD Men OC2
Kunst Clyde Cabin John MD Men SUP
Ostlie Karen Washington DC Women OC2
Schweitzer Chel Washington DC Women OC2
Ciabotti Christie Takoma Park MD Women OC1
Jason Beakes Poolesville MD Men SUP
Day Nate Washington DC Men OC1
Amber Tomas Washington DC Women Sea Kayak
Gandy Colin Falls Church VA Men OC1
Rhodes William Columbia MD Men OC1
Tan Chia Arlington VA Men OC1
Dowling Kate Washington DC Women SUP
Ohta Herbert Vienna VA Men SUP
Nakamoto Shayne Fort Belvoir VA Men OC1
Dant Mike Severna Park MD Men SUP
Dant Christi Severna Park MD Women SUP
Lubbers Larry Annapolis MD Men SUP
Libby Rich Manassas VA Men Surfski
McIntyre Jeff Cabin John MD Men SUP
Hall Celeste Greenbelt MD Men SUP
Brown Stephanie Washington DC Women SUP
Cummings Del Meriden CT Men OC1